BIP

Informacje o jednostce

Informacje o jednostce - Przedszkole Nr 6 w TychachPrzedszkole nr 6 w Tychach powstało w 1984 roku. Organem prowadzącym jest Gmina Tychy, Miejskie Centrum Oświaty. Nadzór pedagogiczny sprawuje Śląski Kurator Oświaty  

    w Katowicach.

Przedszkole zlokalizowane jest na osiedlu „Karolina” przy ul. Konecznego 1, w okolicy ryneczku. Mieści się  w skrzydle piętrowego budynku Szkoły Podstawowej nr 37. Przedszkole jest dwukondygnacyjne, sale zajęć dla dzieci są dobrze wyposażone, duże, słoneczne, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka posiada ogród, w którym znajduje się piaskownica oraz urządzeniarekreacyjno-sportowe.

Teren wokół przedszkola jest spokojny i bezpieczny. Na osiedlu nie ma zakładów przemysłowych.                          W przedszkolu funkcjonuje 11 oddziałów, do których  uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Zatrudnionych jest 43 pracowników, w tym 22  nauczycieli i 21 pracowników administracji

i obsługi. Przedszkole posiada własną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne, domowe posiłki dla dzieci: śniadania, obiady i podwieczorki. W ramach profilaktyki zdrowotnej placówka uczestniczy w projekcie "Tyskie przedszkolaki jedzą Eko-warzywa i owoce", prowadzone są terapie profilaktyczno-zdrowotne: miodowo-cytrynowa i owocowo-warzywna.


Dyrekcja przedszkola:                                                                 Czas pracy przedszkola:  
Dyrektor: Krystyna Starzec                                                                     6.00 - 17.30
Wicedyrektor: Elżbieta Skoczylas

Imie Nazwisko Stanowisko
Elżbieta Skoczylas wicedyrektor
Krystyna Starzec dyrektor
Katarzyna Reguła pomoc administracyjna

Osoby odpowiedzialne

Imie Nazwisko Stanowisko
Elżbieta Skoczylas wicedyrektor
Krystyna Starzec dyrektor
Katarzyna Reguła pomoc administracyjna

Historia zmian

Lp Data Operacja Osoba
1 2020-01-31 08:55:34 Zmiana publikacji przedszkole6
2 2020-01-30 11:23:15 Zmiana publikacji przedszkole6
3 2020-01-30 11:22:31 Zmiana publikacji przedszkole6


stronę wyświetlono 27654 razy Artykuł wyświetlony 27654 razy
Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Placówki Oświatowej. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba, że przepis prawa stanowi inaczej.